APIE MUS

Visi Belly Armor gaminiai yra su RadiaShield® audiniu.

RadiaShield® TECHNOLOGIJOS

RadiaShield® audinys yra iš labai laidžios sidabro tekstilės, kurios ekranavimo savybės panašios kaip 0,6 cm storio aliuminio lakšto.
RadiaShield® audinys apsaugo nuo kasdienės spinduliuotės neutralizuojant (atspindint) gaunamas elektromagnetines bangas ir taip mažinant jos poveikį. Gaminiai su RadiaShield® audiniu pritaikyti, kad būtų saugūs ir patogūs nėščiosioms.

RadiaShield® audinys:

  • Labai lengvas.
  • Skalbiamas. Efektyvumas nepablogės laikui bėgant ar skalbiant skalbimo mašina.
  • Orui pralaidus ir minkštas liesti.Be toksinų ir alergenų. Be sunkiųjų metalų junginių ir toksiškų dažų. RadiaShield audinys testuojamas atliekant griežtus nepriklausomus produktų saugos bandymus.
  • Labai veiksmingas. Atliekami griežti vidaus bandymai. RadiaShield audinys buvo išbandytas nepriklausomos laboratorijos, sertifikuotas FCC ir akredituotas NVLAP. Įrodyta, kad RadiaShied audinys turi 99,9% apsaugos veiksmingumą (kasdienės spinduliuotės diapazone <10MHz-8GHz).

        Saugos testas >>> skaitykite čia          

        Efektyvumo testas: >>> skaitykite čia


Belly Armor gaminiai sukurti pasitelkiant patirtį, bendradarbiaujant su mokslininkais ir medicinos darbuotojais.
Belly Armor gaminiai parduodami daugiau nei 30 pasaulio šalių (JAV, Kanada, Australija, Japonija, Prancūzija,...).
Belly Armor yra patikimas organizacijos „Sveikas vaikas sveikas pasaulis“ partneris. Tai pirmaujanti JAV organizacija, kuri sprendžia visuomenės sveikatos klausimus, susijusius su vaikų gerove ir suteikia tėvams informaciją kaip apsaugoti vaikus nuo kenksmingų aplinkos keliamų pavojų.
Belly Armor gamyklos laikosi GGP (geros gamybos praktikos) standartų. Pakuotė yra pagaminta iš perdirbto popieriaus.